4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı Sıkça Sorulan Sorular


Merhaba arkadaşlar. Malum 4006 Tübitak bilim fuarı sergi günleri yaklaştıkça, fuar ile ilgili çok çeşitli sorular da gelmeye devam ediyor. Sizlere mail kutuma ve Bilişimci Ruh facebook sayfası üzerinden en çok gelen sorular üzerinden bir rehber hazırlamaya çalıştım umarım bu rehberi beğenerek okursunuz. Ayrıca daha önce yazdığım 4006 TÜBİTAK Bilim fuarı ile ilgili bilinmesi gerekenler isimli yazımı okumak için BURAYA, Tübitak bilim fuarı için tavsiyeler isimli yazımı okumak içinde BURAYA tıklayabilirsiniz. Bu yazmış olduğum 2 yazı sizlere rehberlik etmesi açısında çok faydalı olacaktır.

1) Fatura kestirirken yürütücü ismi kesinlikle olmak zorunda arkadaşlar. Mesela İsim Soyisim B45W54 nolu 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı abcd Ortaokulu şeklinde bir fatura kestirebilirsiniz.

2) İnternet alışverişlerinde yürütücü TC kimlik no olması yeterli olur. Ayrıca B45W54 nolu 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı abcd Ortaokulu şeklindeki ibareyi adres kısmına ekleseniz de olur. Ben sorun olacağını düşünmüyorum ve bir çok alışverişimi de bu şekilde yaptım. Ayrıca bazı firmalar e-fatura düzenliyor. Onda da herhangi bir problem olmaz bence. Sonuçta her şey yazıyor arkadaşlar.

3) Faturasını kestirdiğiniz sürece fuar günü gelen misafirler için ikramlık pasta ve içecek de alabilirsiniz.

4) Bir öğrenci birden fazla projede görev alabilir

5) Bir projede en fazla 7 öğrenci görev alabilir

6) Bir projede en faza 3 danışman öğretmen görev alabilir.

7) Yürütücü ve danışman öğretmenler egzersiz ücreti alabilirler. Tabii ki bunu ilçe memlerin onaylaması gerekiyor.

Bana en çok sorulan sorular bunlar arkadaşlar. Eğer aklınıza takılan farklı sorular olursa yorum formun kullanabilirsiniz. İyi günler dilerim :)


Google Plus İle Paylaş
    Yorum Yap

1 yorum:

  1. Hocam bir şey soracağım. tam malzemelern çoğunu buldum, siparişi onaylamadan sözleşmeyi bir daha okuyayım dedim şöyle bir madde çıktı karşıma. "Bilim Kurulu Üyeleri ile TÜBİTAK proje destekleme programlarının yürütülmesinde görev alan kişiler TÜBİTAK destek programlarından yararlanamaz ve TÜBİTAK tarafından desteklenen projelerde görev alamazlar." şimdi ben okulda aynı zamanda bilim kurulundayım. bu maddeyi okuyınca 5000 tl ye dokunmaya korktum.

    YanıtlaSil