Bilişim Teknolojileri Kazanım Yaprak Testi (PDF)


Merhabalar arkadaşlar. 5 ve 6.sınıf bilişim teknolojileri dersimiz için 1.dönem tüm ünitelerinin olduğu pdf şeklinde konu testleri hazırladım. Bu yazı içerisinde 5.sınıf pdf bilişim kazanım testleri ve 6.sınıf pdf bilişim kazanım testlerini bulabilirsiniz.Bilişim teknolojileri pdf konu testleri ile ilgili sizlere detaylı bilgiler vermek istiyorum. Lütfen yazıyı sonuna kadar okuyunuz.

Hazırlamış olduğum 6.sınıf pdf bilişim testini 12 TL gibi bir fiyat ile sizlere vermek istiyorum. Ödemeyi yapan arkadaşa mail olarak 6.sınıf bilişim pdf testini göndereceğim. Bunun ücretli olmasının sebebi; ücretsiz verilen içeriklerin hiç bir değerinin olmadığının tarafımca anlaşılmasındadır ( 6.sınıf testleri beğenilirse 5.sınıflar için de test hazırlarım)

Buradan gelecek olan ücretler de yine site ve sayfa içerisindeki çekilişlerde kullanılacaktır. Çekilişler ise belirli bir sayı olunca yapılacaktır bilginize :)

Belki bazılarınıza mantıksız gelecek belki bazılarınız için çok iyi fikir gibi gelecek bilmiyorum :) Ama böyle bir şey yapmak istedim. Lütfen kimse alınmasın gücenmesin :)

Ödeme yapmak için Bilişimci Ruh İnstagram sayfam üzerinden iletişime  geçebilir ve İBAN nosu alabilirsiniz :) Eğer olumlu dönüşler gelirse aynı şekilde 5.sınıf pdf bilişim testlerini de hazırlarım :)


  Yorum Yap

5 yorum:

 1. Optik formu okuyan bir program var mı?

  YanıtlayınSil
 2. Kaç test var soru sayısı nedir

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. 1.dönem konularından her üniteden 10-12-14 civarı sorular yer alıyor

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. ücretli çünkü ücretini gönderirseniz açılır :)

   Sil