2021 2022 6.Sınıf Bilişim Teknolojileri Yıllık Planı

6.sınıf bilişim teknolojileri 2021 2022 eğitim öğretim yılı için hazırlanan yıllık planı sizlerin beğenisine sunuyorum.

6.Sınıf bilişim teknolojileri yıllık planı

Bu plan tüm okullar için ortaktır. Labsız ya da bilgisayar labaratuarı olan okullar fark etmeden tüm okullar ortak bu planı kullanmak zorundadır. Çünkü artık yayınlanmış olan bir öğretim programı vardır. Ayrıca eba içerisinde yer alan bilişim teknolojileri kılavuz kitapları içerisinde de yer alan konulara da uymak zorundayız.

Kısaca labsız bilişim teknolojileri yıllık planı diye bir şey yok artık arkadaşlar herkes aynı planı uygulamak zorundadır.

Ayrıca aşağıda yer alan görsele tıklayarak 6.sınıf bilişim teknolojileri konu anlatım sunularını da açabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bilişim Teknolojileri Konu Anlatım Sunuları
6.sınıf bilişim teknolojileri yıllık planı 2021 2022


6.Sınıf Bilişim Yıllık Planı İndir
  Yorum Yap

3 yorum:

 1. keşke excel olsaymış

  YanıtlaSil
 2. Benim anlamadigim 6.sinif planinda konu anlatimi kisminda 5.sinif icin verilen konularin bulunmasi. 6.sinif yillik planla 6.sinif konu anlatimi listesi birbirini tutmuyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bazı konular sadece benzer o kadar yıllık planlar ve bilişim konu anlatım sunuları öğretim programı ve bilişim kılavuz kitabına uygun olarak yapılıyor hocam tam olarak nerede kafanızın karıştığını yazarsanız daha iyi yardımcı olabilirim

   Sil