Ücretsiz Taşınabilir Anti-Virüs Programları İle Bilgisayarınızı Temizleyin


Windows kullananların büyük bir bölümü sürekli olarak bilgisayarlarına virüs girdiğinden şikayetçidir. Aslında virüslerin bilgisayarlara girmesi çok kolaydır. Bazen küçük bir resim dosyası ile bile zararlı yazılımları bilgisayarınıza davet edebilirsiniz. Bu gibi durumlardan kurtulmak için yapmanız gereken ise tabii ki de anti virüs programlarını kullanmak.

Anti virüs programları bilgisayarlar için çok değerli programlardır. Sizlere bu yazımda en çok tercih edilen ve taşınabilir olan ve ücretsiz bir şekilde sizlere verilen virüs programlarını tanıtacağım. Mutlaka işinize yarayacak olan bu programları mutlak kullanın derim.


1) Kaspersky Virus Removal Tool

Sistemi taratmak için kullanabileceğiniz oldukça faydalı bir yazılım. Tam zamanlı koruma özelliği olmasa da tarama yapmak için çok kullanışlı olan bu programı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Kaspersky Virus Removal Tool

2) Dr.Web CureIt

Dr.Web CureIt programında herhangi bir kuruluma ihtiyaç yoktur. Sisteminizi taratarak bir çok truva atı ve casus yazılımlardan kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Dr.Web CureIt

3)SUPERAntiSpyware

Güzel ve etkili bir casus yazılım tarama programı. Malvarelere karşı oldukça etkili olan SuperAnitSpyware ile hiç bir kurulum yapmadan bilgisayarınızda bulunan virüslerden kurtulabilir ve sisteminizi oldukça hızlı bir hale getirebilirsiniz.

SUPERAntiSpyware


Google Plus İle Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder